Zarządzanie projektem

Czy marzysz o posiadaniu willi według własnego gustu w Hiszpanii? Mamy pełny zespół inspektorów budowlanych, inspektorów ilościowych i architektów, którzy mogą spełnić Twoje marzenia.
Kompleksowość
Jeśli chcesz wybudować lub przebudować nieruchomość w Hiszpanii, nie szukaj dalej! Nasze usługi zarządzania budową zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby, od znalezienia odpowiednich działek budowlanych do zorganizowania planowania i zawarcia umów z renomowanymi firmami budowlanymi.
Remonty
Specjalizujemy się również w remontach nieruchomości, zgodnie z konkretnymi potrzebami klienta, kształtując i tworząc bardziej intymne, wygodne i spersonalizowane przestrzenie. Tak więc, jeśli potrzebujesz remontu domu, jesteśmy również tutaj, aby pomóc.
Nadzór
Uważnie wysłuchamy Twoich pomysłów i doradzimy Ci, jak zrealizować Twój projekt. Jeśli zakupiłeś już nieruchomość, nie ma problemu. Nadal możemy pomóc w zarządzaniu projektem prac budowlanych, upewniając się, że wszystko jest wykonane prawidłowo.
Chętnie pomożemy Ci znaleźć działkę lub willę do remontu w turystycznych lokalizacjach na Costa Blanca, takich jak Moraira, Javea lub Denia, aby uzyskać jak najlepsze zyski.

Zespół

Javier Guerri Vaquer
Architekt
Maria Angeles Fernansez
Agent
Andrzej Kortas
Doradca REA
Mariola Kulik
Agent

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy analizy i raporty na temat rynku nieruchomosci w Hiszpanii
Thank you! Your submission has been received!
Ops! Something went wrong while submitting the form.
Homezy - Town Buildings