Obsługa księgowa

Przedstawienie deklaracji VAT, otworzenie w Hiszpanii oddziału polskiej firmy, opłata podatku nierezydentów czy inne zobowiązania prywatne… To tylko nieliczne obowiązki, które realizujemy w ramach kompleksowej obsługi księgowej.
Jednoosobowa działalność
Zakres usług: księgowanie dokumentów przychodów i rozchodów oraz przygotowanie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o podatku dochodowym (I.R.P.F.)

Spółki handlowe
Zakres usług: tworzenie i rejestracja spółek, zmiany w kapitale zakładowym, sprzedaż jednostek uczestnictwa lub udziałów, zmiany w statucie, księgowanie przychodów i rozchodów, przygotowanie i przedstawienie ksiąg rachunkowych w Rejestrze Handlowym oraz rocznych sprawozdań finansowych, likwidacja i zamknięcie firm.
VAT
Gwarantujemy dopełnienie wszystkich czynności rejestracyjnych i fiskalnych, bezpieczeństwo i satysfakcję. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących płatności VAT w Hiszpanii.

Registro de Empresas Acreditadas en el Sector de Construcción, zwany potocznie REA, to Rejestr Firm Akredytowanych w Branży Budowniczej. Pomożemy Ci go uzyskać. Skontaktuj się z nami.

Zespół

Ewa Kałużyńska
Abogado/Adwokat
Antonio Hinojo Ojeda
Główny Księgowy
Andrzej Kortas
Doradca REA
Mariola Kulik
Agent

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy analizy i raporty na temat rynku nieruchomosci w Hiszpanii
Thank you! Your submission has been received!
Ops! Something went wrong while submitting the form.
Homezy - Town Buildings