Obsługa podatkowa

Osoby przebywające w Hiszpanii poniżej 183 dni muszą się rozliczyć tylko z dochodów uzyskanych na terenie tego kraju. Podatek dla nierezydentów nosi miano Impuesto sobre la Renta de no Residentes (I.R.N.R.) i zakłada zastosowanie stawek zryczałtowanych. Obywatele UE otrzymują dochody opodatkowane stawką 19%
Nieruchomości
Oferujemy doradztwo podatkowe dla każdego typu transakcji kupna, sprzedaży. Ponad to oferujemy usługi konsultingowe w sprawie podatków dla inwestycji zagranicznych w Hiszpanii jak i inwestycji hiszpańskich za granicą.

Stała pomoc
Planowanie optymalizacji podatku dla osób fizycznych, podatku dla osób prawnych, podatku VAT, podatek od wynagrodzenia dla zarządu, nadzór w trakcie kontroli i postępowań podatkowych oraz celnych.
Egzekucja
Realizujemy wszelkie formalności urzędowe związane obsługą postępowań egzekucyjnych w sprawach podatkowych.
O zwolnienie z dochodów uzyskanych poza granicami Hiszpanii można wystąpić w ciągu 6 miesięcy od przeprowadzki do Hiszpanii, o ile nie byłeś rezydentem Hiszpanii przez ostatnich 10 lat. Z ulgi można korzystać w roku przeprowadzki oraz w kolejnych 5 latach (czyli w sumie przez 6 lat).  

Zespół

Antonio Hinoja Ojeda
Doradca podatkowy
Maria Angeles Fernansez
Agent
Miguel Andreo Fernandez
Doradca
Mariola Kulik
Agent

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy analizy i raporty na temat rynku nieruchomosci w Hiszpanii
Thank you! Your submission has been received!
Ops! Something went wrong while submitting the form.
Homezy - Town Buildings