Obsługa prawna

Pilnujemy, aby zostały wykonane wszystkie przewidziane prawem czynności w stosunku do kupującego bądź sprzedającego oraz nadzorujemy prawidłowy przebieg postępowania w instytucjach podatkowych i administracyjnych, dzięki czemu nasi Klienci unikną nieprzewidzianych kosztów i przykrych niespodzianek.
Nieruchomości
Sprawdzimy stan prawny nieruchomości i sporządzimy korzystną dla Ciebie umowę przedwstępna (ARRAS) oraz umowę kupna (compra-venta). Zadbamy o to, aby transakcja odbyła się prosto i bezpiecznie dla Ciebie. Zakup nieruchomości z nami jest gwarancją bezpieczeństwa prawnego operacji.

Windykacja
Ocenimy ryzyko współpracy z danym klientem, podejmiemy działania prewencyjne, zabezpieczające przed utratą pieniędzy, a także zapewnimy obsługę prawną procesu windykacji przedsądowej i sądowej.
Osoby fizyczne
Realizujemy wszelkie formalności urzędowe związane z przeprowadzką i zamieszkaniem w Hiszpanii, w tym uzyskaniem statusu rezydenta, przerejestrowaniem tablic samochodowych, otworzeniem konta bankowego, rejestracją związku partnerskiego i wiele więcej.

Zadbamy, aby Państwa działalność rozpoczęła się i kontynuowała w sposób legalny, sprawny i minimalizujący ryzyko. Rozwiewamy jakiekolwiek wątpliwości związane m.in. z wyborem formy prawnej działalności gospodarczej, zakładaniem spółki, jej bieżącą obsługą.  

Zespół

Ewa Kałużyńska
Abogado/Adwokat
Maria Angeles Fernansez
Agent
Miguel Andreo Fernandez
Doradca
Mariola Kulik
Agent

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy analizy i raporty na temat rynku nieruchomosci w Hiszpanii
Thank you! Your submission has been received!
Ops! Something went wrong while submitting the form.
Homezy - Town Buildings