Zarządzanie nieruchomością


Decydując się na współpracę z nami możesz być pewien, iż celem naszych działań jest dobrać nieruchomość tak, aby w dalszej, wspólnej drodze okazała się dobrym i rentownym biznesem dla obu stron. Dział nieruchomości wyszukując propozycje dla naszych Klientów przekazuje je do specjalistów z działu turystycznego do dokładnej analizy pod względem możliwości przyszłego wynajmu
Rentowność
Z nami uzyskasz rentowność jakiej oczekujesz. Od lat utrzymujemy najwyższy standard w zakresie kompleksowej obsługi i zarządzania nieruchomościami na wynajem.

Opieka nad najemcami
Zakres usług:
meldowanie i wymeldowywanie Gości oraz rozliczanie depozytów o każdej porze dnia i nocy bez dodatkowych opłat, przydzielony rezydent rozmawiający w 3 językach na każdy pobyt, opieka informacyjna dla Gości, opieka w nagłych wypadkach 24h na dobę: szpital, policja i inne sytuacje wymagające wsparcia zee strony rezydenta.
Dla Ciebie
Zakres usług:
przygotowanie do wynajmu pod względem prawnym (Licencje turystyczne, rejestracji Gości w systemach Gwardii Civil etc.), przygotowanie apartamentu do wynajmu pod względem wizualnym wraz ze zdjęciami wykonanymi przez profesjonalnego fotografa, ubezpieczenie nieruchomości i rozliczenie podatków.
Utrzymanie
Zakres usług:
naprawy i updrade nieruchomości.

Zespół

Ewa Kałużyńska
Abogado/Adwokat
Maria Angeles Fernansez
Agent
Andrzej Kortas
Technik
Mariola Kulik
Agent

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy analizy i raporty na temat rynku nieruchomosci w Hiszpanii
Thank you! Your submission has been received!
Ops! Something went wrong while submitting the form.
Homezy - Town Buildings